02-6232312

07/12/23

מורה הוכרה כנפגעת פעולות איבה, לאחר שלקתה בחרדה עקב ירי רקטות

27/11/23

זכויות אזרחים חטופים ונעדרים כנפגעי פעולות איבה

09/11/23

אלמנה ילידת 1963, קיבלה דרגת אי כושר לצמיתות בשיעור 100% לאחר הגשת ערעור

09.11.2023

נפגע פגיעה רב מערכתית קשה בתאונת דרכים ויקבל פיצוי של 1,103,962 ש"ח

ו', סטודנט למשפטים, נפגע פגיעה רב מערכתית קשה בתאונת דרכים. התאונה התרחשה בעת שהיה בדרכו למקום עבודתו, כאשר אוטובוס פגע בו בעוצמה והוא הוטל על הכביש בחוזקה. ו' פונה ממקום התאונה על ידי אמבולנס לבית החולים, שם הוא אובחן עם חבלת ראש, שברים באגן ובחוליות עמוד השדרה, קרע בעורק ראשי ודימום פנימי.


בשל נזקיו הרפואיים המשמעותיים, נאלץ ו' לעבור מספר ניתוחים ואחריהם אושפז בבית החולים למשך כחודש, ולאחר מכן הועבר לבית חולים שיקומי למשך שלושה חודשים נוספים.


ו' הגיע אלינו לאחר שסיים את שלב התביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי שבו ייצג אותו משרד עו"ד אחר. ו' הגיע בעקבות המלצה ובחר להעביר למשרדנו את המשך הטיפול בתביעה הנזיקית כנגד חברת הביטוח של האוטובוס.
בכתב התביעה שהגישה עו"ד גלית יונה ממשרדנו כנגד הגורמים המפורטים לעיל, היא הדגישה כי בעקבות התאונה השתנו חייו של ו' לבלי היכר, הוא אינו מסוגל לחזור לתפקודו השוטף מלפני התאונה והוא מתקשה לבצע פעולות בסיסיות ושגרתיות. בהקשר זה, טענה עו"ד יונה כי ו' סובל מכאבים עזים בעת ישיבה, דבר שעשוי להקשות עליו מאוד לעסוק בתחום המשפטים שאותו הוא לומד. כמו כן, הדגישה כי בעקבות התאונה נזקק ו' לעזרה רבה ממשפחתו ומסביבתו ונגרמו לו הוצאות רפואיות כבדות.


לאחר שהנתבעת הגישה כתב הגנה, הורה בית המשפט על הגשת תחשיבי נזק מטעם שני הצדדים. במסגרת תחשיב הנזק מטעמו של ו', משרדנו, באמצעות עו"ד נועם שוורץ וגלית יונה, טען בין היתר כי יש להעמיד את בסיס השכר שלו לטובת פסיקת הפסדי ההשתכרות לעתיד על שיעור הגבוה מהשכר הממוצע במשק לנוכח היותו סטודנט למשפטים. לאחר שהשופט עיין בתחשיבי הנזק, הציע לצדדים לסיים את התביעה בפשרה לפיה תשלם הנתבעת ל-ו' פיצויים על סך 977,454 ₪ בצירוף שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט.


לבסוף, הסכימו הצדדים להצעת בית המשפט, ומשרדנו הצליח להשיג ל-ו' פיצוי בסך כולל של 1,103,962 ₪.


לקראת סיום הטיפול בתביעה, ו' שלח למשרדנו מייל ובו הודה על הטיפול המסור ועל המאמצים הרבים שהושקעו בתיק להבטחת הפיצוי הגבוה. במייל הוא כתב: "לדעת שהתיק כמעט מאחוריי נותן לי הרבה שלווה ומוריד לי עומס גדול מהכתפיים. ההרגשה היא הרגשה נפלאה עוד יותר כשמשווים אותה להרגשה שהייתה לי עם עוה"ד הקודמת. מאז שעברתי אליכם, ידעתי שאני בידיים טובות, מקצועיות ואכפתיות. על כך אני מודה לכם מעומק הלב."


עו"ד יונה התייחסה לתיק וסיכמה: "מקרה שבו הצלחנו להוציא את המרב עבור ו' ושמחים שיוכל לצאת כעת לדרך חדשה."

עקבו אחרי התכנים שלנו גם ברשתות

תודה רבה על פנייתכם!

במידה וקורות החיים יהיו רלוונטיים ניצור עמך קשר. 

תודה רבה